با شما شروع می شود

موفقیت را شما معنی کنید

ایمپکت,گروه مشاوره تاثیر,درباره ما,درباره ایمپکتایمپکت یک شرکت مشاوره تجاری است که با استراتژی رشد و توسعه بین المللی از مشتریان شرکت ها و سرمایه گذاران مالی پشتیبانی می کند. تخصص اصلی ایمپکت همراهی با مشتریان خود در جهت تحلیل، طراحی، نوآوری و اجرای استراتژی های تجاری برای ورود به بازارهای بین‌المللی و افزایش سهم بازار در داخل می‌باشد. ایمپکت توسط مشاوران و تیم اجرایی خود می تواند پشتیبان قدرتمند برای ورود کسب و کارهای نو پا باشد و همچنین با ارائه استراتژی‌های توسعه بازار و تعریف و طراحی پروژه‌های تجاری در بازه های زمانی مناسب به شرکت‌های با سابقه برای حضور قوی تر در بازارهای هدف کمک شایانی می‌نماید.

تیم مشاوران و متخصصان ارشد ما در گروه مشاوره تاثیر دانش عمیق در کشور و همچنین تخصص در بخش های کلیدی صنعت از جمله تجارت بین‌الملل، مارکتینگ و برندینگ، مالی و مالیاتی، لجستیک و تجارت الکترونیک، راه حل‌های مبتنی بر سخت‌افزار و نرم‌افزار، فناوری‌های پاک و خدمات دولتی را توسعه داده اند. ایمپکت تجربه همکاری و مشارکت با طیف گسترده ای از مشتریان از شرکت های بین المللی گرفته تا مشاغل کوچک و متوسط، از شرکت های بزرگ ارائه دهنده خدمات و محصولات استراتژیک گرفته تا سرمایه گذاران سهام‌های خصوصی در بازار را دارد.

نام ایمپکت از کلمه انگلیسی Impact به معنای تاثیر گرفته شده است، که کلمه کلیدی مهمی در علم راهبردی یا استراتژیک را شامل می‌شود که نشان از میل ما به پشتیبانی مؤثر از مشتریان خود در فتح بازارهای جدید و سرعت بخشیدن به رشد آنها در بازار بین‌المللی و کشورهای همسایه دارد.

01

هدف ایمپکت

هدف ایمپکت ارائه راهکارهای بلند مدت به شرکتهای ایرانی برای حضور در بازارهای مهم جهانی و تاثیر گذاری در معادلات اقتصادی منطقه می باشد.

02

ماموریت ما

توصیه های واقعی و اجرایی را در اختیار شما قرار می دهیم تا به شما در تصمیم گیری مناسب برای رشد موفقیت‌آمیز تجارت خود و کمک به گسترش بین‌المللی آن

03

چشم انداز ما

به عنوان یک ارائه دهنده اصلی مشاوره استراتژیک در ایران، برای توسعه و اجرای استراتژی های رشد در اقتصادهای اصلی کشور شناخته شود.

برای تبدیل شدن به یک متخصص شناخته شده در منطقه و ایران در حوزه تخصصی خدمات تجاری متعددی به شما صاجبان مشاغل و تجارت های‌ بزرگ ارائه شده است.